Aynur Karaca1Faaliyet göstermeye başladığımız 1994 yılından bu yana hedefimizi hep uzağa koyduk. O hedefe ulaşmak için yeni yatırımdan, kendimizi geliştirmekten  ve insana yatırım yapmaktan  hiçbir zaman vazgeçmedik.

İyi biliyoruz ki gümrük müşavirliği hizmeti veren bir şirketin hiçbir zaman unutmaması gereken bir gerçek var:

“Gümrük müşaviri, ithalatçı ve ihracatçı firmaların gümrük idaresindeki dolaylı temsilcisidir…”

İşte bu yaklaşımı kendimize amaç edinerek, yılların getirdiği deneyimimizi, müşteri memnuniyeti ve insan kalitesi ile birleştirerek hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Aykar Gümrük Müşavirliği olarak bununla da yetinmiyoruz. Sürekli eğitim Murat Yamuk1ve bilgi teknolojilerine verdiğimiz önem, araştırma ve geliştirmede süreklilik, takım çalışması ve sunulan  hizmette toplam kalite, kurulduğumuz günden bugüne hiç ödün vermediğimiz ilkeler arasında yer aldı.

İhracat ve ithalat ülke ekonomisi için vazgeçilmezliği, gümrükleme sektöründe “sıfır hata” unsurunu öne çıkarıyor. Aykar Gümrük Müşavirliği olarak biz de hizmet kalitemizi ve iş kapasitemizi her geçen gün yeniliyor ve geleceğe hazırlıyoruz.

Aynur Karaca & Murat Yamuk

Misyonumuz:

Müşterilerimize doğru, hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmetler verirken, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini kanunlar ve yasal düzenlemelerle uyum içerisinde en hızlı şekilde yerine getirmektir.

Vizyonumuz:

Müşteri memnuniyeti – Kalite – Hız – Dürüstlük ve Güven – Uzman Ekip Çalışması – Güçlü Alt Yapı – Gelişim, Süreklilik

İthalat <span class="spamp">&</span> İhracat
Türkiye Gümrüklerinde yapılan Gümrükleme işlemlerinin tamamı tecrübeli personelimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.
Resmi Kurum Belgeleri

Resmi Kurum Belgeleri

Gümrükleme işlemleri için gerekli olan Bütün resmi kurum belgelerin hazırlanması,  onaylanmaları sürecinde hızlı ve zaman kaybı olmadan yapılan çalışmalar.

Böylece Gümrükleme işlemleri aksamadan neticelenir.

Hizmetler

Hizmetler

Serbest Bölge işlemleri, Antrepo ve Geçici kabul işlemleri, Lojistik ve sigorta işlemleri, Dış Ticaret ve Kambiyo işlemleri